Firma ROTO TANK rozpoczęła swoją działalność w roku 2002.

Specjalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą formowania rotacyjnego z polietylenu i polipropylenu. Większość naszych produktów powstała z wykorzystaniem form stalowych własnej produkcji. Zajmujemy się szeroko rozumianą ochroną środowiska, dlatego proponowane przez nas produkty, takie jak szambo ekologiczne, studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, separatory tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie przyjazne naszemu otoczeniu.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków ROTO TANK to nasz flagowy produkt i rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Spośród jego największych atutów wyróżnić można uniwersalność, funkcjonalność, aspekt ekonomiczny oraz dbałość o środowisko naturalne. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to gwarancja najwyższej efektywności w redukcji zanieczyszczeń oraz wyjątkowa łatwość obsługi użytkowania. Jest to również idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych bez dostępu do kanalizacji, do wszystkich warunków gruntowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne szambo ekologiczne, studnię wodomierzową, zsyp do gruzu, separator koalescencyjny, jak również przydomową przepompownię ścieków oraz wiele innych produktów firmy ROTO TANK. Najnowszy produkt ROTO TANK to donice dekoracyjne.

Firma ROTO TANK szczyci się swoim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu form stalowych do produkcji formowania rotacyjnego. Nasze produkty znalazły uznanie w kraju i za granicą.

Galeria